Дипломные, курсовые по праву от юристов
       і | і

Готові дипломні та курсові з права


Головна » Файли » Кримінальний процес

Курсова: Змагальність сторін та свобода в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості
[ Викачати з сервера (5.0 Kb) ] 2016-01-02, 1:54 PM

Курсова: Змагальність сторін та свобода в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості як засада кримінального провадження

курсова робота  написана та захищена в 2016 р. на основі нового КПК України 

 

 

ЗМІСТ

Вступ............................................................................................. 3

Розділ 1. Поняття, нормативний зміст та значення змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості як засади кримінального провадження............................................ 5

Розділ 2. Місце змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості в системі загальних засад кримінального провадження............................................................... 11

Розділ 3. Особливості реалізації змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості при здійсненні досудового розслідування кримінальних правопорушень................. 19

Розділ 3. Межі активності суду в змагальному кримінальному провадженні       25

Висновки................................................................................. 31

Список джерел.................................................................. 33

ВАРТІСТЬ РОБОТИ - 50 грн. 

 

 

     

 

ВСТУП

Актуальність теми. Ідея впровадження змагального судочинства є однією із центральних та найгостріших у науці кримінального процесу, оскільки стала предметом численних дискусій ще серед науковців радянського періоду та одержала особливу актуальність після прийняття нового Кримінального процесуального кодексу України. Розробці проблем змагального судочинства присвятили увагу у своїх працях І. Фойницький, І. Перлов, М. Чельцов, М. Строгович, В. Нор, В. Маляренко, В. Попелюшко, М. Маркуш, О. Яновська та інші науковці. Проте, не дивлячись на великий науковий інтерес до засади змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості у кримінальному судочинстві, на сьогодні однозначно невирішеними залишаються такі проблеми впровадження змагального судочинства, як практичні механізми забезпечення рівноправності сторін кримінального провадження, процесуальне становище суду у змагальній моделі кримінального судочинства тощо. Від вирішення перелічених проблем залежить реальний обсяг повноважень, якими користуватимуться сторони провадження, їх реальні процесуальні можливості впливати на його хід, брати участь у доказуванні та відстоювати власний процесуальний інтерес.

Зазначеним і зумовлена актуальність обраної теми курсової роботи: «Змагальність сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості як загальна засада кримінального провадження».

Метою роботи є дослідження реалізації такого принципу кримінального провадження як змагальність сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості як загальна засада кримінального провадження.

Для досягнення мети поставлені наступні завдання:

1. Охарактеризувати поняття, нормативний зміст та значення змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості як засади кримінального провадження.

2. Показати місце змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості в системі загальних засад кримінального провадження.

3. Дослідіти особливості реалізації змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості при здійсненні досудового розслідування кримінальних правопорушень.

4. Виявити межі активності суду в змагальному кримінальному провадженні.

Об’єктом дослідження в роботі є кримінально-процесуальні правовідносини, що складаються під час реалізації принципу змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості як загальна засада кримінального провадження.

Предметом дослідження в роботі є принцип змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості як загальна засада кримінального провадження.

У роботі використовувалися такі методи дослідження, як: методи логічного і якісного аналізу, методи системного аналізу, синтезу, спеціально-юридичний метод та ін.

Структура роботи. Робота складається з вступу, розділів основної частини з підрозділами, висновків, списку використаних джерел.

Інформаційною базою є наукові публікації, монографічні видання, підручники вітчизняних і закордонних вчених, нормативно-законодавчі акти.

Категорія: Кримінальний процес | Додав: advocate
Переглядів: 807 | Завантажень: 14 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

МЕНЮ

Галузі права

Теорія держави і права [49]
Дипломні і курсові з Теорії держави і права
Конституційне право [61]
Дипломні і курсові з конституційного права
Історія держави та права [11]
Дипломні та курсові з Історії держави та права зарубіжних країн та України
Кримінальне право [107]
Дипломні та курсові з кримінального права
Цивільне право [96]
Дипломні та курсові з цивільного права
Кримінальний процес [121]
Дипломні і курсові з кримінального процесу
Цивільний процес [46]
Дипломні і курсові з цивільного процесу
Господарське право і процес [55]
Курсові та дипломні з господарського права
Податкове право [23]
Дипломні і курсові з податкового права
Адміністративне право [55]
Курсові та дипломні з адміністративного права
Сімейне право [18]
Дипломні та курсові з Сімейного права України
Трудове право [34]
Дипломні та курсові з Трудового права України
Фінансове право [32]
Дипломні та курсові з Фінансового права України
Зобов'язальне право [20]
Дипломні та курсові з Зобов'язального права
Міжнародне право [22]
Дипломні та курсові з Міжнародного права
Земельне право [19]
Дипломні та курсові з земельного права
Криміналістика [32]
Дипломні та курсові роботи з Криміналістики
Інші правові дисципліни [83]
Дипломні та курсові з інших правових дисциплін: Криміналістика, Кримінологія та ін.
Інші дисципліни [558]
Курсові та дипломні з інших дисциплін


Дисертації, дипломні та курсові роботи по праву, вирішення задач з права від професійних юристів тел.:0971949984