Дипломные, курсовые по праву от юристов
       і | і

Дипломна робота з Конституційного права


Конституційне право є галуззю права, що регулює основи норм права, основні права, свободи, обов'язки громадян, форму правління і державного устрою, правовий режим, порядок діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та інституту виборів. Конституційне право є основним для інших галузей права. Саме з нього беруть свій початок Адміністративне право, Цивільне право, Кримінальне право, Кримінально-процесуальне право, Цивільно-процесуальне право, Сімене право, та інші галузі права.

Наші юристи (адвокати, нотаріуси, юрисконсульти) якісно напишуть дипломну, курсову чи магістерську роботу з Конституційного права, використовуючи лише чинне законодавство та гарантують захист Вашої роботи.

Для якісного написання дипломної чи магістерської роботи з Конституційного права потрібно перш за все дослідити наступні питання:

1. Основні правові концепції, що склалися в сфері обраного предмету дипломної роботи.

2. Сучасний стан правового регулювання предмету дослідження дипломної роботи.

3. Проаналізувати конституційні зміни, що відбулися з моменту прийняття Конституції та до сьогодні.

4. Опрацювати досвід зарубіжних країн в сфері конституційного регулювання предмету дослідження дипломної роботи з права.

5. Охарактеризувати проекти змін до Конституції України.

6. Запропонувати законодавчі зміни, що покликані покращити конституційно-правове регулювання предмету дослідження дипломної чи магістерської роботи з Конституційного права.

При написанні дипломної роботи з Конституційного права необхідно враховувати ряд сучасних проблем конституційної галузі законодавства, а саме:

- Роль Конституційного суду в тлумаченні положень Конституції України (на сьогоднішній день Конституційний суд став інструментом в сфері зміни самої Конституції – відмінив конституційні зміни 2004 р.)

- Роль Президента України, яка значним чином підвищилася (Президент відповідає практично за все в країні)

- Проблеми судової системи України (нівелювання ролі Верховного суду України, корупція у судових органах)

Таким чином, замовляючи дипломну роботу з Конституційного права у нас, Ви можете бути впевнені у якості наданих послуг та отриманні відмінної оцінки за дипломну. 

МЕНЮДисертації, дипломні та курсові роботи по праву, вирішення задач з права від професійних юристів тел.:0971949984