Дипломные, курсовые по праву от юристов
       і | і

Дипломна по праву Київ


 

  Ми здійснюємо професійне написання дипломних, дисертаційних та курсових робіт по праву у Києві. Наші переваги: 

 

Вузька спеціалізація (право)

Наші автори є практикуючими юристами (адвокати, помічники суддів, співробітники прокуратури та СБУ, юрисконсульти та ін.), а тому в наших роботах Ви та Ваш науковий керівник в жодному випадку не знайдете посилання на нормативно-правовий акт, що втратив юридичну силу. Тільки професійний юрист може перевірити чинність закону. 

 

Перевірка "Антиплагіатом"

Всі наші роботи виготовлені в Києві проходять перевірку національною системою "Антиплагіат", тому ми гарантуємо індивідуальність роботи - від 85%. У нашій дипломній по праву можливий лише один тип "плагіату" - плагіат на текст чинного нормативно-правового акту, що не тільки дозволяється, але й заохочується науковими керівниками. 

 

Доступ до сучасних правових систем

Для виготовлення якісної дипломної роботи в Києві у нас офіційно підключені всі сучасні інформаційні правові системи: Ліга-закон, Експерт-юрист, Інфодиск та ін. Також ми маємо доступ до джерельної бази провідних юридичних університетів Києва та всієї України. 

 

Повне доведення до захисту

Ми забезпечуємо повний супровід дипломної чи курсової роботи до захисту. В разі потреби - безкоштовно коректуємо роботу. Ми відповідальна компанія, і, на відміну від наших конкурентів, що отримавши кошти за роботу - відразу кидають клієнтів - ми доведемо Вашу роботу до логічного завершення - "захисту". 

 

МЕНЮ



Дисертації, дипломні та курсові роботи по праву, вирішення задач з права від професійних юристів тел.:0971949984