Дипломные, курсовые по праву от юристов
       і | і

Дипломна робота з Кримінально-процесуального права


ДИПЛОМНА З КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

 Кримінально-процесуальне право — це самостійна галузь права, що регулює відносини між учасниками кримінальної справи. Написання дипломної чи магістерської роботи з Кримінального процесу насьогодні ускладнюється прийняттям нового Кримінального процесуального кодексу України, який вступив в силу в листопаді 2012 р.

Таким чином, пишучи дипломну роботу з Кримінально-процесуального права, студент зобов’язаний враховувати положення нового Кримінального процесуального кодексу. Але на сьогоднішній день відсутнє наукове опрацювання положень нового КПК, також відсутня практика застосування норм нового КПК. Отже, при написанні дипломної роботи з Кримінально-процесуального права на сьогодні необхідно:

1. Аналізувати положення лише нового КПК (можливо частково порівнюючи їх з відповідними положеннями старого КПК).

2 . Аналізувати нову судову практику, що при її відсутності буде зробити вкрай важко, тому знадобиться елементи старої судової практики та їх екстраполяція в нові умови правової дійсності.

3. Характеризувати недоліки нового Кримінального процесуального кодексу.

4. Описати ситуацію, що спонукала законодавців до прийняття нового КПК.

Враховуючи все вищенаведене, можна зробити висновок, що написання дипломної чи магістерської роботи з Кримінального процесу є вкрай складним завданням, і з таким завданням навряд чи впорається фахівець «на всі руки», які зазвичай працюють у фірмах, що допомагають студентам у написанні дипломних і курсових робіт з права. Тому, студенту краще довіритися професіоналу (юристу), оскільки гуманітарій (неюрист) ніколи в житті не відрізнить КПК радянського зразку від нового КПК, гуманітарій навіть не знає, що уже є 2 КПК.

МЕНЮДисертації, дипломні та курсові роботи по праву, вирішення задач з права від професійних юристів тел.:0971949984